Özel Ihlamur Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Ihlamur Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Sağlıklı gülüşler, sağlıklı dişlerle gelir...

Ihlamur Dent

Özel Ihlamur Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Klinik Kadromuz

Hakkımızda

Kliniğimiz

Kliniğimize ve Personelimize Ait Fotoğraf Galerisi

Galeri

Randevu

Randevu almak için +90 212 236 3368 ya da +90 212 227 8063 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara

Çalışma Saatleri

  • Pzt - Cum 9:00 - 19:00
  • Cumartesi 9:30 - 16:00
  • Pazar Kapalı

Randevu Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Numaradan Bize Ulaşınız

Özel Ihlamur Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

+90 212 236 3368

HİZMETLERİMİZ

Ağız, diş ve çene cerrahisi, implant, protez , gülüş tasarımı , ortodontik tedavi, çocuk diş sağlığı, dişeti hastalıkları ve cerrahisi , diş beyazlatma, kanal tedavisi ve dolgu tedavileri , diş sıkma ve gıcırdatma, estetik diş hekimliği uygulamaları alanlarında hizmet vermekteyiz. Bunun dışında bireyler ve özel ilgi gerektiren çocuklar, diyabet hastaları , gebeler ve büyüme çağındaki çocuklar gibi özelleşmiş gruplara yönelik ağız sağlığını koruma amaçlı eğitimler için de bize başvurabilirsiniz. Kliniğimizde panoramik diş röntgeni çekilmekte olup bütün tedavi birimlerimiz engelli hastalarımızın erişimine uygun olarak yapılandırılmıştır.

Özel Ihlamur Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kliniğimizde dişhekimliğinin;
Ağız, diş ve çene cerrahisi, implant, protez , gülüş tasarımı , ortodontik tedavi, çocuk diş sağlığı, dişeti hastalıkları ve cerrahisi , diş beyazlatma, kanal tedavisi ve dolgu tedavileri , diş sıkma ve gıcırdatma, estetik dişhekimliği uygulamaları alanlarında hizmet vermekteyiz. Bunun dışında bireyler ve özel ilgi gerektiren çocuklar, diyabet hastaları , gebeler ve büyüme çağındaki çocuklar gibi özelleşmiş gruplara yönelik ağız sağlığını koruma amaçlı eğitimler için de bize başvurabilirsiniz. Kliniğimizde panoramik diş röntgeni çekilmekte olup bütün tedavi birimlerimiz engelli hastalarımızın erişimine uygun olarak yapılandırılmıştır.

VİZYONUMUZ

“Ağız sağlığının genel sağlığın ayrılmaz bir parçası olduğundan hareketle, mesleki etik kurallar çerçevesinde hastalarımıza ileri teknolojiden yararlanarak bütüncül bir bakışla en iyi hizmeti sunmak”

MİSYONUMUZ

“İnsan merkezli yaklaşımla bireyin ağız sağlığı bilincini geliştirmek ve ağız diş sağlığı sorunlarına zamanında, uygun ve etkili çözümleri sunmak”

TEMEL İLKE VE DEĞERLERİMİZ

  • Etik yaklaşım
  • Güvenirlilik
  • Kalite
  • Estetik
  • Yenilikçilik
  • Süreklilik


Hakkımızda
Özel Ihlamur Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Beşiktaş

Ihlamur Dent; implantoloji, periodontoloji (diş eti hastalıkları) ve estetik diş hekimliği başta olmak üzere, bütün branşlarda alanlarında uzman ve deneyimli hekimler ile hastalarına tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Özel Ihlamur Dent Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

3500

'den fazla tedavi

120

konferans

1500

'ün üzerinde implant

62

sertifika

Özel Ihlamur Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Copyright© 2019. All right reserved.
Site içeriğinde bulunan yazılar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlikle hekimin hastasını muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.